Гледай Добави
Търсене

Петър Хубчев след Левски-Витоша (Бистрица) 2:0

„Левски“ постигна поредна победа на „Герена“ в последното си домакинство за календарната година. „Сините“ се наложиха с 2:0 над „Витоша“ след попадения на Паулиньо в 24-ата минута и Станислав Иванов в 60-ата. Наставникът на "сините" Петър Хубчев бе направил доста промени от последните два мача с „Берое“ (1:1) и „Черно море“ (1:0). Иван Горанов, Кали Тиам и Найджъл Робърта бяха заменени от Ивайло Найденов, Филипе Нашименто и Франко Мазурек. Пред Милан Миятович в защита играха Живко Миланов, Янис Каргас, Холмар Ейолфсон и Ивайло Найденов. „Сините“ владееха инициативата през целия мач с категорично териториално и игрово предимство, като резултатът можеше да е много по-изразителен, но пропуски направиха Алар, Иванов и Паулиньо. В 83-ата минута след дългото отсъствие заради контузия в игра влезе Станислав Костов. ЛЕВСКИ (4-2-3-1): Милан Миятович, Живко Миланов, Янис Каргас, Холмар Ейолфсон, Ивайло Найденов, Мартин Райнов, Филипе Нашименто (Мохамед Насиру - 65), Станислав Иванов (Мартин Петков - 84), Франко Мазурек, Паулиньо, Дени Алар (Станислав Костов - 83) Жълти картони: няма Главен съдия: Никола Попов