Гледай Добави
Търсене

Петър Хубчев след Локомотив (Пд) -Левски 0:0

„Локомотив“ (Пловдив) и „Левски“ завършиха при резултат 0:0 в дербито на 20-ия кръг. Така сблъсъкът определи „сините“ да зимуват на втората позиция във временното класиране с две точки пред „смърфовете“. "Червено-черните" започнаха по-активно, а "сините" разчитаха на контраатака. Първата опасност беше в 10-ата минута, когато след центриране от фаул Тиам отклони топката покрай вратата на Миятович. Буквално при следващата атака Паулиньо майсторски надигра няколко противници и излезе сам срещу Луков стреля покрай лявата греда на домакините. Опитният Илиев спечели фаул на границата на наказателното поле пред Миятович. Зад топката застана Урамбаев, който прехвърли стената и удари орната греда спаси столичани. Това се случи в 18-ата минута. Последва сериозна битка на терена, но точни удари в очертанията на двете врати липсваха. Ейолфсон с глава стреля слабо малко преди края на първото полувреме. Втората част започна с две опасни центрирания пред вратата на Луков, като удар с глава на Рейш пред голлинията беше избит от Езе. Минута по-късно имаше опасност пред Миятович, а в 55-ата минута Езе стреля с глава на сантиметри от дясната греда. В 63-ата минута Ожболт