Гледай Добави
Търсене

РЕПОРТАЖ: Ботев Пд - ЦСКА 0:0 (Купа на България, първи полуфинален мач)

Ботев (Пловдив) и ЦСКА завършиха наравно 0:0 в първия полуфинален сблъсък от турнира за Купата на България. Първото полувреме бе равностойно, като и двата отбора пропуснаха изгодни положения да открият резултата и се оттеглиха на почивка при нулево равенство. През втората част ЦСКА тотално надигра своя съперник, като Али Соу на два пъти пропусна да отбележи чисти голови положения. С пропуски за червените се отличиха Кристиян Малинов и Тиаго Родригес. В 90-та минута играч на домакините получи втори жълт и респективно червен картон. Следващият мач на ЦСКА е на 14 юни (неделя), когато на стадион "Българска армия" гостува Локомотив (Пловдив). Двубоят от последния XXVI кръг на редовния сезон е с начален час 21:00 часа. Стартов състав на ЦСКА: 13. Густаво Бусато (в), 18. Брадли Мазику, 11. Петър Занев (к), 28. Пламен Гълъбов, 26. Валентин Антов, 19. Иван Турицов, 15. Кристиян Малинов, 8. Греъм Кери, 24. Стефано Белтраме, 10. Евандро, 22. Али Соу Резерви: 30. Витаутас Черниаускас, 3. Жеферсон Телес, 9. Томи Юрич, 17. Енрике Рафаел, 20. Тиаго Родригес, 21. Едвин Джеси, 23. Ахмед Ахмедов
РЕПОРТАЖ Ботев ЦСКА Купа България първи полуфинален мач REPORTAZh Botev TsSKA Kupa Bulgariya purvi polufinalen mach