Гледай Добави
Търсене

РЕПОРТАЖ: Локомотив (Пд) - ЦСКА 1:2

ЦСКА победи Локомотив (Пд) с 2:1 в мач от XXX кръг на Първа лига, игран на ст. "Локомотив" в гр. Пловдив пред празни трибуни. През първата част ЦСКА игра по-добре и имаше по-чисти положения за откриване на резултата, но и този път червените нямаха късмет. Изгодни възможности се откриха пред Али Соу и Евандро, а в 20-та минута Тиаго Родригес нацели горната греда на вратаря Луков след бомбен шут от дъгата на наказателното поле. В добавеното време Кристиян Малинов стреля над вратата и двата отбора се оттеглиха на почивка при нулево равенство. Второто полувреме започна с надмощие на ЦСКА и Тиаго Родригес отправи два опасни удара още в първите 10 минути. В 61-ата минута, при една от малкото си атаки в мача, Локомотив (Пд) се възползва от грешка в отбраната на армейците и Лукас Салинас откри резултата. До края на срещата ЦСКА продължи да атакува и десетина минути преди края Малинов бе фаулиран в наказателното поле на домакините от противников играч и главният съдия посочи бялата точка. Тиаго Родригес изпълни безупречно отсъдената дузпа и изравни. В заключителните минути армейците буквално натикаха своя съперник в наказателното им поле и логичното се случи в добавеното време на срещата, когато Али Соу донесе победата с красиво попадение. В следващия последен кръг за сезон 2019/20 г. ЦСКА посреща Берое на стадион "Българска армия". Срещата е насрочена за 12 юли (неделя) от 21:00 часа и също ще се играе пред празни трибуни, поради забраната за публика на спортни мероприятия, с цел превенция и максимално ограничаване на разпространението на коронавируса. Стартов състав на ЦСКА: 13. Густаво Бусато (в), 18. Брадли Мазику, 11. Петър Занев (к), 26. Валентин Антов, 28. Пламен Гълъбов, 3. Жеферсон Телес, 20. Тиаго Родригес, 15. Кристиян Малинов, 10. Евандро, 17. Енрике Рафаел, 22. Али Соу Резерви: 33. Илия Шаламанов, 4. Божидар Чорбаджийски, 5. Йоан Бауренски, 21. Едвин Джеси, 24. Стефано Белтраме, 27. Даниел Иванов, 23. Ахмед Ахмедов
видеоклип споделяне камеранателефон видеотелефон безплатно качване РЕПОРТАЖ Локомотив ЦСКА videoklip spodelyane kameranatelefon videotelefon bezplatno kachvane REPORTAZh Lokomotiv TsSKA