Гледай Добави
Търсене

РЕПОРТАЖ: Футболен клуб Централен спортен клуб на армията 1948 - ЦСКА 2:2

ЦСКА стартира новото футболно първенство с равенство, след като завърши 2:2 с футболен клуб Централен спортен клуб на армията 1948. Първото полувреме не започна добре за армейците, които допуснаха две грешки в защита и домакините се възползваха максимално добре от тях, успявайки да поведат с 2:0 до 33-ата минута, с единствените си точни удари във вратата. Малко след това Стамен Белчев извърши принудителна смяна, като извади контузения защитник Юрген Матей и пусна на негово място нападателя Ахмед Ахмедов. По този начин ЦСКА заигра с двама централни нападатели и оказа тотален натиск на своя съперник до края на срещата. В самия край на първата част Ахмедов се възползва отлично от центриране на Тиаго и насочи топката с глава към Валентин Антов, който хладнокръвно се разписа също с глава и намали изоставането ни до 2:1. Второто полувреме започна вихрено за армейците и още в 52-ата минута Али Соу изравни резултата, след като се възползва от подаване на Ахмед Ахмедов, който макар и паднал на земята успя да пусне топката към гамбийския голмайстор и той не сбърка. До края на срещата имаше само един отбор на терена, като момчетата на Стамен Белчев непрестанно атакуваха и търсиха победата, но нямаха късмет да отбележат победен гол и двубоят завърши при равенство 2:2. В следващия кръг ЦСКА приема Ботев (Пловдив) на "Армията". Мачът е насрочен за 16 август (неделя) с начален час 20:00 часа. Състав на ЦСКА: 1. Густаво Бусато (в), 2. Юрген Матей, 26. Валентин Антов, 11. Петър Занев (к), 18. Брадли Мазику, 19. Иван Турицов, 7. Енрике Рафаел, 13. Юнус Санкхаре, 20. Тиаго Родригес, 21. Амос Юга, 22. Али Соу Резерви: 25. Димитър Евтимов, 3. Жеферсон Телес, 28. Пламен Гълъбов, 15. Кристиян Малинов, 10. Стефано Белтраме, 23. Ахмед Ахмедов, 27. Мартин Смоленски
видеоклип споделяне камеранателефон видеотелефон безплатно качване РЕПОРТАЖ Футболен клуб Централен спортен армията 1948 ЦСКА videoklip spodelyane kameranatelefon videotelefon bezplatno kachvane REPORTAZh Futbolen klub Tsentralen sporten armiyata TsSKA