Гледай Добави
Търсене

Георги Тодоров след Левски-Царско село 0:1

„Левски“ допусна загуба с 0:1 от „Царско село“ на „Герена“. Единственото попадение за гостите бе дело на Божидар Васев в края на първото полувреме. В началните минути „Левски“ владееше повече топката от своя съперник. Първата добра възможност за гол се откри в 12-тата минута, когато Паулиньо показа чудесна техника, залъга двама бранители и се озова на чиста стрелкова позиция, но завършекът му бе неточен. Секунди по-късно Илия Юруков получи отдясно и пусна успореден на голлинията. Здравко Димитров стигна първи до топката и шутира, но Хулио Родригес изби с глава. В 34-ата мин. Стайн Спиерингс изведе Найджъл Робърта. Стражът на „Царско село“ Джони Пласид обаче внимателно следеше ситуацията и успя пръв да стигне до топката. Четири минути по-късно Робърта получи травма, която не му позволи да продължи. Мартин Петков се появи в игра от резервната скамейка вместо национала на Кюрасао. В самия край на полувремето „Царско село“ поведе. Ивайло Марков центрира отляво, а Божидар Васев засече с глава и прати топката в мрежата на Николай Михайлов за 1:0. „Левски“ започна по-активно втората част в търсене на попадение. В 52-вата минута пред „сините“ се откри чудесна възможност да контраатакуват. Мартин Петков бе изведен в предни позиции и се опита да комбинира с Паулиньо, който спринтираше към наказателното поле, но подаването бе неточно. Действията изцяло се развиваха в половината на „Царско село“ в следващите минути, но „сините“ не успяваха да създадат чисто голово положение и така и не стигнаха до попадение. Левски - Царско село 0:1 0:1 Божидар Васев 45'+ 2' Левски (4-2-3-1): 13. Николай Михайлов (К) - 66. Орлин Старокин, 3. Живко Атанасов, 28. Тома Даске, 14. Матео Стаматов (Деян Иванов 69‘), 77. Илия Юруков (Насиру 69 ‚), 40. Стайн Спиерингс, 7. Паулиньо, 99. Станислав Иванов (Марин Петков 77‘), 11. Здравко Димитров, 17. Найджъл Робърта (Мартин Петков 42'). Жълти картони: Тома Даске (Л) Съдия: Георги Давидов
LEVSKI LEVSKITV ЛЕВСКИ ЛЕВСКИТВ Георги Тодоров след Левски Царско село Georgi Todorov sled Tsarsko selo