Гледай Добави
Търсене

Левски - Витоша (Бистрица) 1:1 (репортаж)-контрола

Репортаж от мача с коментара на Стефан Стоянов от Дарик Радио. „Левски“ завърши 1:1 от „Витоша“ (Бистрица) в контролна среща, играна на „Герена“. Венцислав Бонев откри резултата след корнер в 16-ата минута, а Боби Цонев изравни от дузпа в 90-ата. В състава на „сините“ започнаха като титуляри Атанас Курдов, Клаудио Тавареш и Алекс Петков. На терена бе и новото попълнение на тима Борислав Цонев. Още в началните секунди Паулиньо имаше шанс, но ударът му премина встрани от вратата на Валентин Ганев. В десетата минута Деян Иванов се размина с центриране отдясно, а малко след това Патрик-Габриел Галчев се оказа на стрелкова позиция, но юношата на "сините" не намери мрежата. Така се стигна до 16-ата минута, когато капитанът на гостите Венцислав Бонев реализира след ъглов удар. В 26-ата минута капитанът на „Левски“ в този мач Паулиньо направи голям пропуск във вратарското поле. Бразилецът засече подаване на Насиру, но за изненада на всички не намери целта. В 36-ата минута Боби Цонев стреля към Галев, но стражът на „Витоша“ улови. В последните секунди на първото полувреме Цонев отново застраши мрежата на "тигрите", но отново топката намери покой в ръцете на Галев. Втората част предложи нови шансове за „сините“. В 65-ата минута Галчев центрира сполучливо, но Курдов не успя да намери добре топката. В 72-ата минута "сините" направиха добра атака, завършена от Насиру с удар в гредата. 120 секунди по-късно Живко Атанасов намери мрежата с глава, след центриране на Патрик-Габриел Галчев, но главният съдия видя нарушение на защитника и отмени гола. До края „Левски“ имаше още няколко положения за гол, а в 90-ата минута Боби Цонев изравни от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Насиру. Левски – Витоша 1:1 0:1 Венцислав Бонев (16) Левски: 12. Кръстев, 20. Тавареш, 2. Петков, 39. Иванов, 14. Стаматов, 66. Старокин, 10. Цонев, 7. Паулиньо, 18. Насиру, 22. Галчев, 19. Курдов. Резерви: 1. Иван Топалов (В), 3. Живко Атанасов, 15. Мартин Хайдаров, 16. Николай Калинов, 21. Слав Петков, 26. Илиян Йовчев, 24. Добрин Денев, 25. Виктор Георгиев
LEVSKI LEVSKITV ЛЕВСКИ ЛЕВСКИТВ Левски Витоша Бистрица репортаж контрола Vitosha Bistritsa reportazh kontrola