Гледай Добави
Търсене

Царско село - Левски 2:2

Царско село - Левски 2:2 12 декември 2020 Царско село - Левски 2:2 Царско село и Левски завършихапри резултат 2:2 във втория съботен мач на 16-ия кръг в efbet Лига. Домакините поведоха след попадение на Мартин Кавдански рано в двубоя. Само няколко минути по-късно обаче Найджъл Робърта възстанови паритета. В 37-та минута Орлин Старокин си изкара нелеп червен картон, но само 120 секунди по-късно Станислав Иванов оформи пълния обрат за 2:1. В средата на второто полувреме Реян Даскалов изравни за 2:2. Около десет минути преди края на мача Левски остана с 9, след червен картон на Илия Юруков. В края на мача и Лъчезар Балтанов от състава на "царете" си изкара червен картон.
видеоклип споделяне камеранателефон видеотелефон безплатно качване Царско село Левски videoklip spodelyane kameranatelefon videotelefon bezplatno kachvane Tsarsko selo Levski