Гледай Добави
Търсене

Левски-Хебър 0:1 (разширен репортаж)

Репортаж от мача с коментара на Ивайло Йовчев. „Левски“ загуби с 0:1 от „Хебър“ в приятелски мач, игран на стадион „Виваком Арена – Георги Аспарухов“. Единственото попадение отбеляза Тодор Чаворски в 45-ата минута. Срещата започна в спокойно темпо, като в първите десетина минути нито един от двата отбора не успя да създаде опасност пред противниковия вратар. В 12-ата минута Стивън Петков центрира успоредно на голлинията, но нямаше играч на "сините", който да успее да засече топката във вратата на Любенов. В следващата минута Чаворски излезе сам срещу Ники Михайлов, но стреля в аут. В 17-ата минута Мартин Петков излезе на добра позиция, но прати топката покрай десния страничен стълб. В 36-ата минута Божинов пусна към Стивън Петков, но деветката на столичани не успя да стигне до топката преди Любенов. В 39-ата минута Ивайло Найденов реши да действа сам, но прати топката в страничния стълб на вратата. В 41-ата минута Дичев пресече подаване отдясно в наказателното поле на Стивън Петков към Симеон Славчев. Две минути по-късно избита топка попадна на волето на Мартин Петков, но младокът не намери целта. В самия край на първата част „Хебър“ получи дузпа за нарушение на Ивайло Найденов срещу Евгени Игнатов. Зад топката застана Тодор Чаворски, който се разписа. След почивката в игра се появиха Костадин Илиев, Илия Димитров и Билал Бари, които влязоха на местата на Николай Църовски, Валери Божинов и Стивън Петков. Николай Кръстев пък замени капитана Николай Михайлов. В 58-ата минута Илия Димитров опита да застраши противниковата врата, но стреля право в ръцете на Петър Дебърлиев. В 74-ата минута Мартин Петков стреля по земя от пряк свободен удар, но в аут. До края на двубоя „сините“ опитаха на няколко пъти да застрашат противниковата врата, но до изравнително попадение така и не се стигнаа. „Левски“ – „Хебър“ 0:1 0:1 Чаворски 45‘ Левски: 13. Николай Михайлов, 6. Ивайло Найденов, 2. Алекс Петков, 41. Георги Александров, 66. Николай Църовски, 25. Антоан Стоянов, 8. Симеон Славчев, 88. Марин Петков, 79. Мартин Петков, 9. Стивън Петков, 86. Валери Божинов Резерви: 12. Николай Кръстев, 15. Симеон Василев, 19. Билал Бари, 45. Илия Димитров, 31. Костадин Илиев, 27. Асен Митков Жълти картони: Марин Петков Съдия: Йото Гарабедов
LEVSKI LEVSKITV ЛЕВСКИ ЛЕВСКИТВ Левски Хебър разширен репортаж Hebur razshiren reportazh