Гледай Добави
Търсене

Левски-Локомотив(Сф) 0:1 (разширен репортаж)

Разширен репортаж с коментара на Ивайло Йовчев. „Левски“ загуби от „Локомотив“ (София) с 0:1 в контролна среща, която се игра на стадион "Виваком Арена - Георги Аспарухов". Единственото попадение бе дело на Валентин Николов в 89-ата минута. В 7-ата минута Илия Юруков подаде към Здравко Димитров, който финтира един играч на „Локо“ в наказателното поле на съперника и стреля, но Божидар Митрев спаси. Здравко Димитров стреля от пряк свободен удар в 21-ата минута, но право в ръцете на Митрев. В 30-ата Драган Михайлович проби по десния фланг и подаде към Здравко Димитров, който можеше да стреля от въздуха, но вместо това си поведе топката. Димитров излезе от позиция, след което топката бе подаде към Стивън Петков, а той продължи към Тома Даске, който стреля от границата на наказателното поле, но неточно в аут. Здравко Димитров стреля от пряк свободен удар в 34-ата минута, но Божидар Митрев плонжира и изби в корнер. Билал Бари направи пробив в 48-ата минута, преодоля и Божидар Митрев, след което опита да подаде към Стивън Петков, но топката бе изчистена от играч на „Локомотив“. Гостите направиха пропуск в 72-ата минута, когато Светослав Диков изскочи сам срещу Николай Кръстев, но вратарят на „Левски“ успя да спаси. След това топката попадна в Георги Бабалиев, който стреля в аут. Най-доброто положение за "сините" бе в 76-ата минута, когато Валери Божинов изскочи сам срещу Божидар Митрев и стреля, но Красимир Милошев успя да изчисти топката малко пред голлинията. „Локомотив“ вкара единствения гол в срещата в 89-ата минута. След центриране в наказателното поле, Валентин Николов бе изпуснат и с глава вкара топката във вратата на Николай Кръстев. Следващата контрола на „Левски“ е в събота срещу „Сливнишки герой“. „Левски“ – „Локомотив“ (София) 0:1 0:1 Валентин Николов 89' „Левски“: 13. Николай Михайлов (60' - Николай Кръстев), 91. Драган Михайлович, 3. Живко Атанасов, 41. Георги Александров, 23. Фейсал Рерас, 28. Тома Даске, 77. Илия Юруков (77' - Костадин Илиев), 88. Марин Петков (46' - Ивайло Найденов), 11. Здравко Димитров (77' - Андриан Краев), 9. Стивън Петков (65' - Илия Димитров), 19. Билал Бари (67' - Валери Божинов)
LEVSKI LEVSKITV ЛЕВСКИ ЛЕВСКИТВ Левски Локомотив разширен репортаж Lokomotiv razshiren reportazh