Гледай Добави
Търсене

Левски-Национал 5:2 (U15)

Отборите на „Левски“ до 15 и 17 години записаха две победи при домакинствата си на „Национал“ в мачове от 19-ия кръг на надпреварата в Елитните групи в тези възрасти. Юношите на „Левски“ до 15 години победиха с 5:2 връстниците си от столичния клуб. Два гола за водения от треньора Стоян Димов тим отбеляза Адриан Райчев в 15-та и 33-та минути, а по едно попадение добавиха Йоан Янев в 48-та, Виктор Любенов в 58-та и Преслав Бачев в 63-та минути. „Сините“ са на второ място във временното класиране с 45 точки, с три по-малко от „ЦСКА-София“. Съставът на „Левски“ U15: 23. Пламен Иванов, 2. Ериан Благоев, 18. Калоян Борунов, 5. Дейвид Михалев, 4. Виктор Любенов, 21. Никола Бандев, 7. Александър Божилов (к), 14. Александър Маринов (50 - 13. Александър Александров), 8. Йоан Янев (61 – 9. Александър Сомов), 16. Преслав Бачев, 11. Адриан Райчев (65 – 19. Крис Златинов).