Гледай Добави
Търсене

Левски-Сливнишки герой 2:0 (разширен репортаж)

Разширен репортаж с коментара на Ивайло Йовчев. „Левски“ победи „Сливнишки герой“ с 2:0 в контролен мач на „Герена“. Двете попадения реализира Билал Бари в 7-ата и 43-ата минута. „Сините“ създадоха ситуация за гол още във втората минута на срещата, когато Стивън Петков успя да задържи топката в очертанията на терена и опита да я върне към точката на дузпата, но защитата на гостите се справи. В 7-ата минута Билал Бари вкара първия си гол като играч на „Левски“. Илия Юруков влезе в наказателното поле, опита подаване, което защитник не успя да изчисти и топката попадна в Бари, който с плътен удар вкара в близкия ъгъл. В 11-ата минута Юруков центрира в наказателното поле към Тома Даске, който отправи изстрел, но стражът на „Сливнишки герой“ спаси, а след това и изстрел на Стивън Петков бе блокиран. Седем минути след това добра атака на „Левски“ завърши с изстрел на Бари покрай вратата. В 23-ата минута силен шут на Мартин Райнов бе отразен от Димитър Симеонов. В 30-ата Звонимир Микулич изби топката в ъглов удар след изстрел на Марио Петков от дистанция. В 39-ата минута Юруков стреля над вратата от около 11 метра. В 43-ата минута Мартин Райнов центрира към Билал Бари, който вкара с глава второто си попадение в мача. През втората част и двата тима направиха промени. За „Левски“ стартираха Ники Михайлов, Патрик-Габриел Галчев., Живко Атанасов, Костадин Илиев, Богдан Костов, Ивайло Найденов, Мартин Райнов, Даниел Начев, Илия Димитров, Ивайло Христов и Валери Божинов. В 55-ата минута Даниел Начев подаде на границата на наказателното поле, а Валери Божинов пропусна за Илия Димитров, който стреля, но след рикошет топката излезе в корнер. В 60-ата минута Симоне Игнатов се появи на мястото на Живко Атанасов, а Андриан Краев замени Мартин Райнов. В 66-ата Валери Божинов и Даниел Начев опитаха двойно подаване в наказателното поле, но изстрелът на Начев бе слаб и Деспотов се справи без проблем. В 77-ата минута Симоне Игнатов стреля с глава след центриране от корнер на Дани Начев, но покрай вратата. До края на мача "сините" имаха още няколко положения за гол, но до нови попадения не се стигна. „Левски“ – „Сливнишки герой“ 2:0 1:0 Бари 7‘ 2:0 Бари 43‘ Левски: 1. Звонимир Микулич, 91. Драган Михайлович, 3. Живко Атанасов, 41. Георги Александров, 22. Патрик-Габриел Галчев, 4. Мартин Райнов, 77. Илия Юруков, 28. Тома Даске, 88. Марин Петков, 9. Стивъ Петков, 19. Билал Бари Резерви: 13. Николай Михайлов, 6. Ивайло Найденов, 15. Богдан Костов, 17. Даниел Начев, 25. Ивайло Христов, 31. Костадин Илиев, 45. Илия Димитров, 66. Симоне Игнатов, 86. Валери Божинов, 89. Андриан Краев
LEVSKI LEVSKITV ЛЕВСКИ ЛЕВСКИТВ Левски Сливнишки герой разширен репортаж Slivnishki geroj razshiren reportazh