Гледай Добави
Търсене

Локо (Пд) удари и Левски,сините продължават да трупат загуби и да не се разписват (видео)

Локо (Пд) удари и Левски, "сините" продължават да трупат загуби и да не се разписват (видео) 21 април 2021 | 21:20 Тимът на Локомотив (Пловдив) надви с 1:0 Левски в дербито от 25-ия кръг в efbet Лига. Попадението бе дело на Кристиан Илич в 49-ата минута. По този начин пловдивчани продължиха положителната си серия в шампионата и срещу “сините”, а също така се приближиха на шест точки от шампиона Лудогорец. След четвъртия пореден успех в елита “смърфовете” имат вече актив от 52 точки, като запазиха и преднаната си от пет точки пред третия ЦСКА-София. Тъжният сезон за “сините” продължи с 11-ата загуба в кампанията, която идва след 11-ия мач, в който столичани не се разписват и трети поред след продажбата на Найджъл Робърта. Освен това 26-кратните шампионите в осми пореден мач за първенство и общо девети, не успяват да спечелят на “Лаута”, където си тръгнаха запоследно с трите точки през 2015 година.
видеоклип споделяне камеранателефон видеотелефон безплатно качване Локо удари Левски сините продължават трупат загуби разписват видео videoklip spodelyane kameranatelefon videotelefon bezplatno kachvane Loko udari Levski sinite produlzhavat trupat zagubi razpisvat video