Гледай Добави
Търсене

Живко Миланов след загубата от Локомотив в Пловдив

„Локомотив“ (Пловдив) победи „Левски“ с 1:0 в мач от 25-ия кръг на първенството. Единственият гол в мача вкара Илич в 49-ата минута. В 3-ата минута Бирсент Карагарен пусна остър пас в наказателното поле на гостите, но там нямаше негов съотборник, който да успее да я засече. В 17-ата минута Дейвид Малембана стреля от фаул, но Микулич без проблем улови. Десет минути по-късно Умарбаев центрира от свободен удар, но Масоеро не съумя да насочи топката към вратата. В края на първата част Бирсент Карагарен потърси близкия ъгъл и това позволи на Микулич да успее да избие. В 49-ата минута „Локомотив“ (Пловдив) поведе в резултата. Бирсент Карагарен пусна пас към Кристиан Илич, който бе оставен непокрит в наказателното поле и засече топката във вратата на Микулич. В 61-ата минута Димитър Илиев пропусна да удвои аванса на "смърфовете". Момчил Цветанов подаде към капитана на пловдивчани, но Илиев не успя да я засече във вратата на Микулич. В 69-ата минута Галчев влезе на скорост в наказателното поле и стреля, но Пиргов без проблем улови. В 83-ата минута Кристиан Гомис отне от Мартин Райнов, топката стигна до Парвиз Умарбаев, който обаче стреля покрай вратата на "Левски". До края на мача до нови попадения не се стигна. Локомотив (Пд) – Левски 1:0 1:0 Илич 49‘ Левски: 1. Звонимир Микулич, 3. Живко Атанасов, 4. Мартин Райнов .к, 9. Стивън Петков (62' 19. Билал Бари), 22. Патрик-Габриел Галчев, 28. Тома Даске, 41. Георги Александров, 77. Илия Юруков, 88. Марин Петков (62' 79. Мартин Петков), 89. Андриан Краев, 91. Драган Михайлович Резерви: 13. Николай Михайлов -в, 6. Ивайло Найденов, 11. Здравко Димитров, 18. Насиру Мохамед, 19. Билал Бари, 23. Фейсал Рерас, 79. Мартин Петков Треньор: Живко Миланов Жълти картони: Стивън Петков, Тома Даске Съдия: Драгомир Драганов
LEVSKI LEVSKITV ЛЕВСКИ ЛЕВСКИТВ Живко Миланов след загубата Локомотив Пловдив Zhivko Milanov sled zagubata Lokomotiv Plovdiv