Гледай Добави
Търсене

Гол от фаул прикова вниманието на Острова

В 32-ия кръг на Висшата лига по традиция имаше доста на брой и красиви голове. <br /> <br /> Ето кои попаднаха в Топ 5:<br /> <br /> Техничното изпълнение от фаул на Димитри Пайе от Уест Хем в лондонското дерби с Кристъл Палас /2:2/ бе оценено от островните специалисти като най-красиво в кръга.<br /> Пробивът и неспасяемият удар на Александър Коларов от Манчестър Сити му отреждат втората позиция в Топ 5.<br /> Попадението на Хари Кейн от Тотнъм при равенството /1:1/ с Ливърпул му осигурява третото място в подреждането.<br /> Четвъртата позиция е за гола на Кевин де Брюин, а той отново е част от победата на Манчестър Сити с 4:0 като гост на Борнемут.<br /> Хубава кобинация и точен завършващ удар дадоха на Филипе Коутиньо от Ливърпул петото място в класацията.<br /><br />