Гледай Добави
Търсене

Цървена звезда - Лудогорец 1:2 /първо полувреме/

Лудогорец води на Цървена звезда с 2:1 на почивката на мача между двата тима от третия квалификационен кръг на Шампионската лига. Битката е насред стадион "Мала Маракана". <br /> През това първо полувреме имаше всичко - голове, обрати, червени картони и какво ли още не. И този развой беше типично по "лудогорски" в Европа. <br /> Първо Мичал Доналд откри за Звезда в 17-та минута, но след самостоятелен пробив Джонатан Кафу изравни. Минути преди почивката Вандерсон вкара за 2:1 и направи обрата пълен. <br /> Последваха обаче и драматичните моменти. В 41-та минута беше изгонен Игор Пластун за Лудогорец, а след кра яна редовното време на полувремето Гелор Канга от домакините беше изгонен за удар без топка срещу Светослав Дяков. <br /> Какво се случи преди почивката на този мач, можете да видите в прикаченото видео.<br /><br />