Гледай Добави
Търсене

Локо Пд отказа Монтана с лека тройка

Локомотив Пловдив записа първата си победа за сезона в Първа лига, след успех с 3:0 като символичен гост на Монтана.<br /> Двубоят се игра в Ловеч, а два гола паднаха преди почивката, за да предопределях хода на нещата. Локомотив няма поражение в три кръга.<br /> Монтана продължава да няма отбелязан гол в тези три кръга от началото на шампионата. За разлика от предишните си двубои, този път монтанчани удариха две греди.<br /> Локомотив доминираше през целия мач, като владение на топката, създаде повече ситуации, но Монтана също опитваше да играе атакуващ футбол до край.<br /> Дани Кики откри резултата за Локо Пловдив още в 16-та минута, след като 10 по-рано не успя да си изпроси дузпа.<br /> Атаката за гола премина отдясно, Георги Вълчев центрира към центъра на пеналта, Камбуров не успя да отправи удар, но намери Кики, който шутира точно под плонжа на Иванов.<br /> В 31-та минута страхотен шут на Иван Иванов от движение се удари в гредата и излезе в аут.<br /> Бирсент Карагарен направи 2:0 в 39-та минута, след груба грешка в защитата на Монтана. Той бе оставен непокрит на точката на дузпата, финтира с лекота Раиф Мурадов и реализира