Гледай Добави
Търсене

Косово - Хърватия 0:6 /репортаж/

Хърватия разби Косово с 6:0 като гост. Двубоят се игра на стадион „Лори-Боричи“ в Шкьодер, Албания.<br /> Това е най-голямата загуба в историята на Косово.<br /> „Шахматистите“ излязоха напред в резултата още в 6-та минута, когато Андрей Крамарич подаде към Марио Манджукич, който отбеляза първия гол в мача.<br /> Хърватите удвоиха своята преднина в 24-та минута, когато Иван Перишич центрира в наказателното поле на Косово, където Марио Манджукич засече топката с глава и я изпрати във вратата на Уйкани.<br /> Марио Манджукич оформи своя хеттрик в 35-та минута. Симе Вършалко центрира в наказателното поле на Косово, където Манджукич засече топката с глава и я изпрати във вратата на домакините.<br /> Косово можеше да вкара в 38-та минута, когато Берсант Челина отправи хубав удар, но Даниел Субашич спаси.<br /> Арбер Дзенели отправи хубав далечен удар в 42-та минута, но топката премина над напречната греда в аут.<br /> Хърватия реализира четвърти гол в 68-та минута след чудесното изпълнение на Матей Митрович.<br /> Валон Бериша направи невероятен пропуск в 81-та минута.<br /> Пред Марко Рог се откри златна възможност в 82-та