Гледай Добави
Търсене

Левски - Берое 3:1//Хеттрик на Робърта прати Левски на 1/4-финал за Купата

Хеттрик на Робърта прати Левски на 1/4-финал за Купата след 3:1 над Берое 03 март 2021 Левски - Берое 3:1//Столичният Левски постигна най-голямата си победа през сезон 2020/21, след като „сините” направиха пълен обрат за 3:1 срещу Берое в осминафинален мач за Купата на България и по този начин хората на Славиша Стоянович продължиха напред в турнирната надпревара. Абсолютен герой на „Герена” бе Найджъл Робърта, който вкара трите попадения за домакините (38, 65-дузпа и 90+2), като по-рано през първата част в 27-ата минута Мартин Камбуров за пореден път порази вратата на Левски от дузпа, но това беше всичко от старозагорския тим в София. Абсолютен антигерой за отбора на Димитър Димитров бе Карлос Охене, който след 61 минути игра си изкара директен червен картон за настъпване на Мартин Петков, а малко по-късно гостите имаха същите претенции за наказание срещу Робърта, който фаулира вратаря на Берое Ганев, но реферът Станислав Тодоров декорира нидерландеца в жълто.
видеоклип споделяне камеранателефон видеотелефон безплатно качване Левски Берое Хеттрик Робърта прати финал Купата videoklip spodelyane kameranatelefon videotelefon bezplatno kachvane Levski Beroe Hettrik Roburta prati final Kupata