Гледай Добави
Търсене

РЕПОРТАЖ: ЦСКА - Локомотив (Пд) 0:0 | 06.03.2021

ЦСКА и Локомотив (Пд) завършиха наравно 0:0 в мач от двадесетия кръг на Първа лига, игран на стадион "Българска армия" пред празни трибуни заради пандемията от коронавирус. През първото полувреме армейците имаха пълно териториално превъзходство и бяха по-добрият отбор. Още в 7-ата минута Тиаго Родригес шутира отдалеч, но Илко Пиргов улови топката. В 13-ата минута Петър Занев центрира отляво към Жорди Кайседо, който игра с глава и бе повален от стражът на гостите, но съдията вместо да посочи бялата точка даде жълт картон на нападателя. В добавеното време Тибо Вион стреля от фаул, но Пиргов изби, след което прозвуча и последният съдийски сигнал и двата състава се оттеглиха на почивка при нулево равенство. През втората част ЦСКА продължи да напада и да бъде по-агресивният отбор на терена. В 52-ата минута след опасна атака на червените и грешка в противниковия отбор коженото кълбо се разходи по аутлинията и се отби от гредата, след което Кайседо бе повален от Илко Пиргов, но съдията отново остана безмълвен. Малко след това в игра за армейците се появиха Енрике Рафаел и Джером Синклер, които замениха Тиаго Рордигес и Бисмарк Чарлс. В 70-ата минута дойде и най-чистото положение за гол, когато Енрике Рафаел проби през няколко футболисти на Локомотив и центрира отляво към Амос Юга, който с глава намери Кайседо в наказателното поле, но изстрелът на нападателя премина над горната греда на Пиргов. Три минути по-късно Брадли Мазику подаде към Тибо Вион, който стреля от границата на наказателното поле, но след рикошет топката излезе в ъглов удар. В 84-ата минута Занев центрира отляво и Енрике подаде с глава към Жорди Кайседо, който направи атрактивна задна ножица, но изстрелът му отново мина над горната греда. До края на срещата червените тотално натикаха своя противник в наказателното им поле, но нямаха шанс пред гола и срещата приключи при нулево равенство. Следващият мач на ЦСКА е на 14 март (неделя) от 17:00 часа, когато на стадион "Българска армия" гостува тима на Етър (ВТ). Стартов състав на ЦСКА: 1. Густаво Бусато (в), 11. Петър Занев (к), 2. Юрген Матей, 4. Мено Кох, 18. Брадли Мазику, 20. Tиаго Родригес, 15. Тибо Вион, 21. Амос Юга, 17. Бисмарк Чарлс, 10. Георги Йомов, 30. Жорди Кайседо. Резерви: 25. Димитър Евтимов (в), 7. Енрике Рафаел, 8. Греъм Кери, 19. Иван Турицов, 24. Джером Синклер, 28. Пламен Гълъбов, 3. Жеферсон Телес.
видеоклип споделяне камеранателефон видеотелефон безплатно качване РЕПОРТАЖ ЦСКА Локомотив 2021 videoklip spodelyane kameranatelefon videotelefon bezplatno kachvane REPORTAZh TsSKA Lokomotiv