Гледай Добави
Търсене

Левски- Узбекистан (U19) 4:1 (репортаж)

Последвайте ни! ➡️В Instagram: instagram.com/pfclevskiofficial/ ➡️Viber: http://bit.ly/2SuPmo3 „Левски“ постигна трета поредна победа по време на контролните си срещи в турския курорт Алания. „Сините“, които днес играха със своя резервен екип, надделяха с 4:1 срещу селекцията на Узбекистан U19 на един от терените в спортен комплекс „Gold City“. Наставникът Петър Хубчев заложи в титулярния състав на играчите, които бяха записали по-малко минути в предните двубои, а Мартин Петков откри резултата с гол още в 4-ата минута. Здравко Димитров, Насиру Мохамед и Марин Петков добавиха още три през първата част, а Хашимов намали на 4:1 в 53-ата минута. Четвърт час след началото на срещата Илия Юруков опита удар от далечно разстояние, който обаче бе в обсега на вратаря Юлдашев. В 25-ата минута добра акция на „сините“ завърши с изстрел на Фелипе Нашименто от границата на наказателното поле, но стражът на Узбекистан успя да плонжира и предотврати втори гол в мрежата си. До края на полувремето „Левски“ продължи с натиска и създаде още куп положения, като с три гола в последните десет минути резултатът набъбна на 4:0. Сред голмайсторите се записаха Здравко Димитров в 35-ата, Насиру Мохамед в