Гледай Добави
Търсене

РЕПОРТАЖ: Славия - ЦСКА 0:0

ЦСКА направи нулево реми като гост на Славия в мач от XXVIII кръг на Първа лига. Срещата се игра на стадион "Славия" в квартал "Овча купел". През първото полувреме армейците владееха повече топката и бяха по-добрият отбор на терена, но с пропуски се отличиха Али Соу, Стефано Белтраме и Тиаго Родригес и двата отбора се оттеглиха на почивка при нулево равенство. Втората част започна с надмощие на ЦСКА и само пет минути след подновяването на играта Рубен Пинто пропусна да открие резултата. До края на мача червените продължиха да атакуват и да търсят победата, но изстрели на Греъм Кери и Тиаго бяха отразени от вратаря на домакините, който успя да запази мрежата си суха. Така срещата завърши 0:0 и двата отбора си поделиха по една точка. В сряда ЦСКА ще играе финал за Купата на България срещу Локомотив (Пловдив). Двубоят ще се играе на Националния стадион "Васил Левски" и е с начален час 19:15 часа. Стартов състав на ЦСКА: 13. Густаво Бусато (в), 18. Брадли Мазику, 11. Петър Занев (к), 28. Пламен Гълъбов, 19. Иван Турицов, 6. Рубен Пинто, 24. Стефано Белтраме, 17. Енрике Рафаел, 20. Тиаго Родригес, 21. Едвин Джеси, 22. Али Соу Резерви: 30. Витаутас Черн
видеоклип споделяне камеранателефон видеотелефон безплатно качване РЕПОРТАЖ Славия ЦСКА videoklip spodelyane kameranatelefon videotelefon bezplatno kachvane REPORTAZh Slaviya TsSKA