Гледай Добави
Търсене

Царско село 4:0 Арда (видео)

Царско село 4:0 Арда (видео) 25 април 2021 | 21:12 ЦАРСКО СЕЛО - АРДА 4:0 1:0 Емануил Манев (16) 2:0 Емануил Манев (33) 3:0 Андерсон Кордейро (44) 4:0 Андерсон Кордейро (76) Стартови състави: ЦАРСКО СЕЛО: Джони Пласид, Мартин Кавдански, Стефан Христов, Лъчезар Балтанов, Андерсон Кордейро, Христо Попадийн, Димитър Костадинов, Емануил Манев, Луис Педро Ферейра, Дилан Мартенс, Луи Нганиони; АРДА: Иван Караджов, Милен Стоев, Милен Желев, Александър Георгиев, Георги Атанасов, Алекс Петков, Емил Мартинов, Иван Тилев, Пламен Крумов, Лъчезар Котев, Тонислав Йорданов; Отборите на Царско село и Арда (Кърджали) играят при резултат 4:0 в среща от 26-ия кръг на efbet Лига. Главен съдия на двубоя е Станислав Тодоров. Емануил Манев изведе домакините напред в 16-ата минута с красив гол след изпълнение на фаул, a в 33-ата удвои. Андерсон Кордейро преодоля Караджов за трети път в 44-ата минута, като през второто полувреме, в 76-ата минута отбеляза и втори гол на сметката си.
видеоклип споделяне камеранателефон видеотелефон безплатно качване Царско село Арда видео videoklip spodelyane kameranatelefon videotelefon bezplatno kachvane Tsarsko selo Arda video