Гледай Добави
Търсене

Левски - Локомотив Пловдив 2:3 /репортаж/

Лудогорец е новият-стар шампион на България. Това стана факт и на теория след домакинската загуба на единствения останал преследвач Левски на неговия стадион от Локомотив Пловдив с 2:3. <br /> Това беше първа загуба на "сините" на "Герена" този сезон и тя дойде доста наивно. Те водеха с 2:0, а преди почивката пропуснаха буквално да разгромят противника си. След нея си вкараха нелеп автогол, а в края въпреки натиска си, допуснаха изненадващ гол и си тръгнаха с наведени глави. <br /> Иначе в рамките на една минута между 16-та и 17-та Венци Христов и Мигел Бедоя вкараха два гола, а с оглед на играта не се виждаше как този мач ще има друг развой, освен изразителна победа на домакините. Но веднага след почивката Сашо Александров си вкара нелеп автогол. <br /> После на сцената излезе Мартин Камбуров, който първо изравни резултата в 65-та минута, а точно преди края асистира на Бирсент Карагарен и пълният обрат беше факт, с което Локомотив си тръгна по най-изненадващия начин с трите точки.<br /><br />