Гледай Добави
Търсене

Лудогорец - Фастав Злин 2:1 /репортаж/

Лудогорец стигна до победата над Фастав Злин с 2:1 буквално в последните секунди на контролната среща в Турция. В герой за "орлите" се превърна Жуниор Кишада, който донесе победата в 90-ата минута на двубоя.<br /> Чешкия тим поведе в 30-ата минута чрез Диоп, но веднага след почивката Клаудиу Кешеру възстанови равенството. Жоао Пауло изпълни свободен удар, след който при добавката Кешеру отбеляза с глава.<br /> След това и двата отбора имаха възможност да поведат в резултата, макар играчите на Лудогорец да бяха по-настоятелни. Многобройни пропуски на Жоао Пауло щяха да оставят резултата равен, но в последната минута на срещата, влезлият като резерва Кишада вкара за 2:1. Голяма заслуга за това имаше Джоди Лукоки, който направи страхотен пробив отдясно и асистира за попадението.<br /><br />