Гледай Добави
Търсене

Петър Хубчев след Левски-Олександрия 1:2

„Левски“ отстъпи на „Олександрия“ с 1:2 в последната си контрола от зимния лагер, играна на спортен комплекс "Susesi" в Белек. Попаденията за украинците реализираха Ситало в 33-ата и Задерака в 60-ата мин. За „Левски“ точен бе Станислав Костов в 75-ата мин. "Сините" стартираха с Милан Миятович на вратата, а пред него в защита Живко Миланов, Нуно Рейш, Холмар Ейолфсон и Иван Горанов. В средата на терена бяха Симеон Славчев, Хали Тиам и Франко Мазурек, а по крилата Паулиньо и Станислав Иванов. Атаката поведе Дени Алар. В 5-ата минута украинците получиха правото да изпълнят пряк свободен удар. Първоначалният изстрел бе в стената, а след това топката попадна отново във футболист на „Олександрия“, който стреля от дистанция, но Милан Миятович изби. В 21-ата след контратака на украинците последва центрира отдясно на наказателното поле, но Тиам се намеси отлично и изчисти топката. В следващата минута Паулиньо бе фаулиран в наказателното поле, но главният съдия не свири дузпа. Три минути по-късно Живко Миланов изведе Станислав Иванов зад защитата, но бранител на украинците не позволи на младока да отправи хубав удар към вратата на Панкив. В 33-ата минута Артьом Сита