Гледай Добави
Търсене

РЕПОРТАЖ: ЦСКА - Ботев (Враца) 2:0 (контрола)

ЦСКА победи Ботев (Враца) с 2:0 в първата си и единствена контролна среща преди подновяването на пролетния дял от шампионата. Първата част завърши при нулево равенство, като Али Соу на няколко пъти пропусна да открие резултата. През второто полувреме бяха извършени множество смени и в двата състава, като ЦСКА тотално доминираше на терена под проливния дъжд на стадион "Българска армия". В 77-та минута Ахмед Ахмедов бе фаулиран в наказателното поле на гостите и съдията посочи бялата точка. Точен от 11-метровия наказателен удар бе Томи Юрич. Две минути по-късно голмайсторът отлично изведе Греъм Кери сам срещу вратаря и ирландецът удвои резултата. До края на срещата не паднаха други попадения и ЦСКА се поздрави с победата. Стартов състав на ЦСКА: 13. Густаво Бусато (в), 19. Иван Турицов, 26. Валентин Антов, 18. Брадли Мазику, 11. Петър Занев (к), 6. Рубен Пинто, 15. Кристиян Малинов, 24. Стефано Белтраме, 21. Едвин Джеси, 10. Евандро, 22. Али Соу Резерви: 30. Витаутас Черниаускас, 3. Жеферсон Телес, 4. Божидар Чорбаджийски, 8. Греъм Кери, 9. Томи Юрич, 17. Енрике Рафаел, 23. Ахмед Ахмедов, 27. Мартин Смоленски, 28. Пламен Гълъбов, 2. Иван Митрев, 5. Йоан Бауренски, 7. Дание