Гледай Добави
Търсене

РЕПОРТАЖ: ЦСКА - Локомотив (Пд) - Купа на България, финал

ЦСКА отстъпи на Локомотив (Пловдив) при общ резултат 3:5 след изпълнение на дузпи и нулево равенство в редовното време на финала за Купата на България. През първото полувреме армейците бяха по-добрият отбор на терена и търсеха повече победата. Изгодни положения за гол пропуснаха Али Соу, Евандро и Тиаго Родригес. Малко преди почивката капитанът Петър Занев засече топката с глава след изпълнение на корнер, но вратарят на Локомотив (Пд) успя да отрази и запази вратата си суха. Така двата отбора се оттеглиха в съблекалните при нулево равенство. Втората част също започна с надмощие на червените, които не спираха да атакуват и да търсят попадение. В 73-ата минута дойде най-чистото положение за гол до този момент в срещата, когато Иван Турицов центира отдясно и намери отлично Енрике Рафаел, които стреля с глава, но отново стражът на символичните гости спаси. Три минути по-късно Брадли Мазику отправи силен шут извън наказателното поле, но топката мина покрай вратата. До края на редовното време дваата отбора не успяха да си отбележат гол и срещата отиде в продължения. В тях ЦСКА бе по-стойностният отбор и търси победата до последно. В 115-та минута Кристиян Малинов получи втори жълт и респективно червен картон. Така нулевото равенство се запази докрая и двубоят се реши с дузпи, при които късметът бе на страната на символичните гости.
видеоклип споделяне камеранателефон видеотелефон безплатно качване РЕПОРТАЖ ЦСКА Локомотив Купа България финал videoklip spodelyane kameranatelefon videotelefon bezplatno kachvane REPORTAZh TsSKA Lokomotiv Kupa Bulgariya final