Гледай Добави
Търсене

РЕПОРТАЖ: ЦСКА - Лудогорец 1:1

ЦСКА категорично надигра Лудогорец в мач от XXIX кръг на Първа лига, игран на стадион "Българска армия", но не успя да победи своя съперник и двубоят завърши наравно 1:1. През първата част ЦСКА бе по-добрият отбор на терена и търсеше повече победата. Още в 5-та минута Евандро центрира отлично към Али Соу и той стреля с глава, но нацели гредата. Няколко минути по-късно отново двамата застрашиха вратата на гостите, но не успяха да се разпишат. На почивката се проведе церемония по награждаването на шампиона в Елитната юношеска група до 19 години, в която ЦСКА е безапелационен лидер с 8 точки аванс пред втория Левски. Купата на младите армейци връчи проф. Лъчезар Димитров, а те направиха почетна обиколка на стадиона и получиха бурни аплодисменти от всички червени привърженици. Второто полувреме започна с надмощие на ЦСКА. В 53-та минута Ахмедов бе препънат в наказателното поле, но съдията вместо да посочи бялата точка показа картон на нападателя. В 57-та минута Тиаго Родригес нацели горната греда след хубав изстрел извън наказателното поле. Само 5 минути по-късно отново той изведе отлично Али Соу и нападателят хладнокръвно откри резултата останал сам срещу вратаря. В 71-та минута бе отсъден пряк свободен удар на границата на наказателното поле за гостите и влезлият като резерва Дан Битон изравни резултата. В 78-та минута Али Соу отново нацели гредата след туповен шут с десния крак. До края на срещата ЦСКА продължи да атакува и да търси победата до последно, но нов гол така и не падна и двата отбора завършиха наравно 1:1. В следващия кръг ЦСКА гостува на Локомотив в Пловдив. Двубоят е насрочен за четвъртък (9 юли) от 20:30 часа и ще се играе на стадион "Локомотив".
видеоклип споделяне камеранателефон видеотелефон безплатно качване РЕПОРТАЖ ЦСКА Лудогорец videoklip spodelyane kameranatelefon videotelefon bezplatno kachvane REPORTAZh TsSKA Ludogorets