Гледай Добави
Търсене

РЕПОРТАЖ: Монтана -Берое 1:1 24.04.2021

Берое“ и „Монтана“ завършиха при резултат 1:1 в среща от 26 кръг на първенството. Това бе последен двубой от редовния сезон. По този начин „Берое“ ще играе в топ 6, но все още не е ясно кое място ще заеме. Душан Перниш спаси дузпа, изпълнена от Тони Тасев в 5-та минута на мача. „Берое“ излезе напред в резултата в 40-та минута чрез Иван Минчев. Владимир Айтов изравни в 63-та минута на срещата и така двата тима поделиха по една точка за крайното 1:1 #МонтанаБерое #берое #бероестаразагора #beroe #beroestarazagora
видеоклип споделяне камеранателефон видеотелефон безплатно качване РЕПОРТАЖ Монтана Берое 2021 videoklip spodelyane kameranatelefon videotelefon bezplatno kachvane REPORTAZh Montana Beroe